Bajrami flet për datat e testeve

Periskopi.com Lajme

Ministrja në detyrë e arsimit, Hykmete Bajrami sonte e ftuar në emisionin Argument Plus foli më shumë për mbajtjen e testeve gjatë kësaj kohe.

Bajrami tha se atyre iu është rekomanduar nga Instituti Kombëtar i Shëndeti Publik dhe ministri i Shëndetësisë që të presim për caktimin e datave të testeve deri sa të bëhet vlerësimi i fazës së dytë.

#ArgumentPlus Bajrami për datat e testeve- Na u rekomandua nga Vitia që të presim vlerësimin e fazës së dytë

#ArgumentPlus Bajrami për datat e testeve- Na u rekomandua nga Vitia që të presim vlerësimin e fazës së dytë

Gepostet von RTV21 am Freitag, 22. Mai 2020

Shpërndaje në: