Ballazhi iu flet han-elezorëve: Ballëhapur para jush për fjalën e dhënë

Periskopi.com Lajme

Mehmet Ballazi i PDK-së që e fitoi Hanin e Elezit pa balotazh, ka reaguar pas vendimit të Supremes e cila vendosi që kjo komunë të mos shkojë në rivotim.

Ballazhi shkruan:

Familjar, miq e bashkëqytetarë të mi ju njoftoj se nuk ka rivotim sepse Gjykata Supreme e vulosë përfundimisht fitoren e PDK-së.

Për të vazhduar angazhimin tim, insistoj të jem deri në frymën e fundit me nder dhe ballëhapur para jush për fjalën e dhënë.

#BashkëPërHanineElezit

#VazhdojmTutjeSëBashku

URIME?.