Ballkani gjen golin e parë evropian, kalon në avantazh ndaj Zalgiris

Periskopi.com Sporti

Ballkani ka kaluar në avantazh ndaj Zalgiris.

Skuadra kosovare ka shënuar në minutën e 15-të.

Golin e realizoi Nazmi Gripshi.

Tashmë, rezultati është 1 me 0 dhe Ballkani ka një dozë avantazhi numerik ndaj kundërshtarit.