Baraliu: Bini duhet ta zhbëjë Gjykatën Speciale

Periskopi.com Lajme

Analisti që jeton e vepron në Amerikë, Bleron Baraliu përmes një shkrimi në facebook, ka kërkuar nga Albin Kurti ta zhbëj Gjykatën Speciale, përcjellë Periskopi.

Ai thotë se ky ishte premtimi që dha Albin Kurti sa ishte në opozitë.

Ky reagim nga analisti Baraliu, vjen vetëm pak kohë pasi u bë publike se të ftuar nga Gjykata Speciale janë edhe kreu i PDK-së, Kadri Veseli dhe kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci.

Më poshtë keni postimin e plotë të Baraliut në facebook. /Periskopi

 

Shpërndaje në: