Barça tregon dhëmbët: Ia shënon edhe të tretin Celtas, Depay heroi

Periskopi.com Sporti

Barcelona ka shënuar edhe golin e tretë dhe tash po avancon 3-0 kundër Celta Vigos, në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të në La Liga.

Memphis Depay ka realizuar për 3-0 në minutën e 34-t, pas një krosimi të thjeshtë nga krahu i majtë, me holandezin që qëlloi cakun me kokë.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO