Barcelona-Bilbao, formacionet zyrtare

Periskopi.com Uncategorized

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona -Athletic Bilbao.

Katalanasit kërkojnë të vazhdojnë luftën me Real Madridit sa i përket fronit të La Liga-së.

Këtë ndeshje rikthehet në formacion Antoine Griezmann dhe Arthur Melo, i përfoluri për një largim drejt Juventusit.

Ndeshja fillon në orën 22:00.

Shpërndaje në: