Barcelona duhet të ndalet, kjo nuk është n’rregull – shënon si në stërvitje kundër Betisit për 5-1

Periskopi.com Sporti

Barcelona thjesht nuk po ka të ndalur në ndeshjen kundër Real Betisit.

Arturo Vidal sapo ka realizuar për 5-1, derisa është një gol që u shënua me lehtësi të jashtëzakonshme, gati gati si në stërvitje.

Një kundërsulm i shpejtë, dy pasime dhe gol nga Vidal.

Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/

 

Shpërndaje në: