Barcelona e shqetësuar me gjendjen e Fatit – Pse familjarët e tij nuk pranojnë operimin

Barcelona e shqetësuar me gjendjen e Fatit – Pse familjarët e tij nuk pranojnë operimin

Stafi mjekësor i Barcelonës është i shqetësuar për gjendjen fizike të Ansu Fatit.

Fati ende nuk është 100 për qind në formë dhe se Barcelona kërkon një ndërhyrje në të, shkruan Periskopi.

Klubi mbetën të shqetësuar se si familja e Fatit nuk po pranon ende që sulmuesit i duhet një operacion për t’u kthyer në 100 për qindshin e tij.

Shpërndaje në: