Barcelona ia shënon edhe të dytin Levantes: Dembele-Pedri kombinim vrasës

Periskopi.com Sporti

Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-0 kundër Levantes, në ndeshjen e vlefshme për javën e 36-të në Serie A, shkruan Periskopi.

Ousmane Dembele me një asistim brilant gjeti në zonë Pedrin, e ky nuk e pati problem të fuste topin në rrjetën e hapur në minutën e 34-t.

Shikoni golin më poshtë. /Periskopi.com/

VIDEO

Shpërndaje në: