Barcelona ka frikë – Është në bisedime me agjentin e Gavit për vazhdim kontrate

Barcelona ka frikë – Është në bisedime me agjentin e Gavit për vazhdim kontrate

Barcelona ka planifikuar një kontratë të re me me Gavin dhe sipas Fabrizio Romanos klubi ka biseduar edhe me agjentin e lojtarit.

Pas shumë takimeve, Barcelona shpreson që ta ketë Gavin në një kontratë pesë vjeçare dhe një klauzol lirimi prej 1 miliardë euro, shkruan Periskopi.

Lajmin e ka bërë të ditur gazetar sportive Fabirizio Romano.

Kujtojmë se për Gavin ka interesim edhe skuadra e Liverpoolit sipas raportimve të fundit në Angli.

Shpërndaje në: