Barcelona ka krijuar video zyrtare të asistimeve më të mira të Leo Messit dhe është thjesht drithëruese

Periskopi.com Sporti

Barcelona duhet të jetë falenderuese përjetësisht ndaj Lionel Messit.

Argjentinasi bekoi këtë klub për një kohë të gjatë, derisa e ka stabilizuar veten si një prej më të mirëve të të gjitha kohëve, transmeton Periskopi.

Dhe në kohën kur futbolli është anuluar në tërë botën për shkak të përhapjes së befasishme de të vrullshme të pandemisë së koronavirusit, është përpiluar një super video e gjashtë herë “Topit të Artë”.

Llogaria zyrtare e Barcës në “YouTube” ka përpiluar një video me asistimet e tij më të mira për klubin dhe është thjesht fantastike të shikohet. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: