Barcelona nuk është për titull, e shokon Levante: Dy gola për tre minuta dhe barazohet rezultati

Periskopi.com Sporti

Levante ka shënuar dy gola të shpejtë kundër Barcelonës për ta barazuar rezultatin në 2-2, në ndeshjen e vlefshme për javën e 36-të në La Liga.

Nikoqirët shënuan dy herë për tre minuta për ta barazuar rezultatin.

Fillimisht Melero realizoi për 2-1 në minutën e 57-të.

VIDEO

Para se tre minuta më vonë, Morales të barazonte. /Periskopi.com/

VIDEO

Shpërndaje në: