Bashkëluftëtari i Salih Mustafës: Turp prej Haxhi Avdylit, nuk kam besu që është aq i ulët

Periskopi.com Lajme

Verdi Krasniqi, bashkëluftëtari i Salih Mustafës ka komentuar deklaratat e deputetit Haxhi Avdyli i cili sot bëri gjykatësin në këtë rast, ku tha se ‘viktimat e Mustafës ishin njerëz të LDK’së së Ibrahim Rugovës’, transmeton Periskopi.

‘’Turp prej Haxhi Avdylit. Nuk kam besu që është aq I ulët. Si ka mundësi, 90 për qind e njerëzve në atë kohë kanë qenë me LDK dhe ska pasë ndarje në baza politik. Për mu prej sot ai nuk është doktor. Totallisht e paqëndrueshme’’, tha Krasniqi.

Ai tutje thotë se Mustafa s’do të duhej të ishte n ë atë gjykatë.PERISKOPI

Shpërndaje në: