Bashkëshorti dhe fëmijët i bëjnë thirrje publike Arbana Xharrës që ta lë gazetarinë! (Video)

Këtë edicion në emisionin LEMzA’ me Kiki Rrahmani në Tribuna Channel mysafire ishte gazetarja e njohur Arbana Xharra.

Periskopi.com Lajme

Pjesë e inserteve në kuadër të emisionit ishin edhe bashkëshorti dhe fëmijët e Arbanës të cilët flasin me shumë emocionë për mungesën që ndiejnë ndaj saj, duke i bërë kushtimisht edhe thirrje që ta lë gazetarinë./GazetaTribuna/

Shpërndaje në: