Bashkim Ramosaj viziton familjet e të vrarëve në Gllogjan (Foto)

Periskopi.com Lajme

I tërë fshati Gllogjan është tronditur nga ngjarja që ndodhi sonte atje.

Banorët e këtij fshati kanë dalur në rrugë, teksa kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj, ka shkuar për t’i vizituar familjarët e viktimave.

Policia është po ashtu në vendin e ngjarjes dhe është duke kryer hetimet.