Bayern Munichu përmbys Dortmundin, Kingsley Coman fut në zhveshtore me kokën qetë bavarezët

Periskopi.com Sporti

Bayern Munichu ka përmbysur rezultatin dhe tash po avancon 2-1 kundër Borussia Dortmundit.

Kingsley Coman ka shënuar në minutën e 44-t për 2-1, pas një katrahure në zonë dhe devijimeve të pasuksesshme të mbrojtjes ‘milionere’.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO