Bayern në shok, po humb nga Hoffenheim – komplikohen gjërat për kampionin e Evropës

Periskopi.com Sporti

Kampioni aktual gjerman dhe i Ligës së Kampionëve, Bayern Munich, sot është mysafir i skuadrës së Hoffenheim, në takimin që po luhet në kuadër të xhiros së dytë të Bundesligës gjermane.

Tani kur po vijon minuta e 16’të, bavarezët po ndodhen në disavantazh, pasi vendasit shënuan gol përmes goditjes nga këndi, ku rrjetën e gjeti boshnjaku, Bicakcic.

Pak minuta më vonë, për 2:0 ndaj mysafirëve shënoi, Dabbur.

Shihni golin. /Periskopi

Shpërndaje në: