Bayerni nuk ndalet ndaj Wolfsburgut, shënon veterani Muller

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Bayernit dhe Wolfsburgut, duel ky në kuadër të xhiros së dytë në Bundesligë.

Golin e dytë për bavarezët e ka shënuar, Thomas Muller në minutën e 44’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 2:0.

VIDEO