Bebe Rexha: Kam gjak shqiptari, s’do e harroj kurrë nga vij

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha, pas mbërritjes në Shqipëri ka deklaruar se ajo ka gjak shqiptar.

Rexha u shpreh se kurrë nuk do e harroj vendin nga ajo vjen.

“Nuk ka rëndësi sa famë kam arritur, nuk do ta harroj asnjëherë nga vij, do kem gjak shqiptari dhe do jem aty për Shqipërinë. Është koha të bëhemi bashkë. E dua vendin tim. Të dua Shqipëri.”- tha Rexha raporton Ora News.

Shpërndaje në: