Bebe Rexha: Ndjehem e fryrë, dua të humb peshë (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, ka thënë se dëshiron të humb peshë.

Këtë e tha këngëtarja me anë të një storie në rrjetin social Instagram, transmeton Klan Kosova.

“Ndjehem kaq e pasigurt sot. Ndjehem e fryrë dhe blah. Dua të dobësohem. Por është kaq e vështirë”, ka shkruar Rexha në Instagram.

Shpërndaje në: