Bebe Rexha publikon fotografi provokuese në orët e vona të natës (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Nuk ka gjumë për Bebe Rexhën, ajo po shijon pishinën në orët e vona.

Këngëtarja nga Dibra ishte aktive në orët e vona të natës duke postuar disa imazhe pranë pishinës në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo nuk dështon asnjëherë të joshë fansat me imazhet që sjellë. Kësaj radhe Bebe ka filmuar vetën nga pas, dhe la këtë mbishkrim ‘E pamëshirshme’.

Kujtojmë se ‘Voir Fashion’ ka zgjedhur artisten shqiptare si fytyrën e re për kopërtinën e tyre.

Shpërndaje në: