Beckham e shëtitë çikën e tij nëpër livadhe për ditëlindje

Periskopi.com Showbiz

Legjenda e futbollit David Beckham ka publikuar disa fotografi me vajzën e tij, Harper, e cila ka mbushur shtatë vjeç.

Ai shkruan edhe një dedikim prekës teksa shpreh emocionet që po e sheh vajzën duke u rritur.

“Çka mund të bëjë babi më shumë se sa të të thotë se të dua vajza ime e vogel dhe të lutem mos u rrit…Urime ditëlindjen zonjusha ime e vogël. Busëqeshja jote mbush zemrat tona. HarperShtatë”, shkruan Beckham, përcjell Periskopi.

Shpërndaje në: