Bedri Hamza: Bizneset e vogla do ta kenë gjithmonë përkrahjen time

Periskopi.com Lajme

Kandidati për kryetar të Mitrovicës në radhët e PDK’së, Bedri Hamza, ka vizituar bizneset e vogla në qytetin e Mitrovicës.

Hamza ka thënë se këto biznese të vogla gjithmonë do ta kenë përkrahen e tij sepse janë shumë të rëndësishme për Mitrovicën.

“I japin fuqi dhe hijeshi qytetit tonë me punën e përditshme dhe të palodhshme. Janë model i punës dhe mirësjelljes që pasqyron edukatën dhe kulturën e mitrovicasve. Gjithmonë do ta kenë përkrahjen time”, ka shkruar Bedri Hamza.

Postimi i plotë:

Shpërndaje në: