Befason Kim, ja çfarë u ka bërë dhëmbëve

Periskopi.com Showbiz

Kim Kardashian ka postuar një imazh të ri, në të cilin ka fotografuar dhëmbët nga afër, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte vendosur disa gurë, madje edhe një kryq, e ky veprim i saj habiti të gjithë, pasi nuk e prisnin.

Për ndryshe, Kim Kardashain vazhdon të jetë ndër emrat më të komentuar të shoubizit në botë.

Kim dhe partneri i saj Kanye West presin të bëhen prindër për herë të katërt, këtë herë nga një nënë surrogate.

 

View this post on Instagram

new grillz

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Shpërndaje në: