Befason Perez, i ofron dy top-futbollistët skuadrës së Chelseat (Foto)

Befason Perez, i ofron dy top-futbollistët skuadrës së Chelseat (Foto)

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ia ka ofruar Alvaro Moratan dhe James Rodriguez skuadrës angleze të Chelseat.

Sipas Diario Gol, shuma që po kërkon Reali për dyshen është 150 milionë euro, transmeton Periskopi.

Real Madridi është duke liruar vend për futbollistin e Monacos, Kylian Mbappe dhe është i vendosur t’i largojë futbollistët.

James Rodriguez Alvaro Morata

Besohet se tani shënjestra kryesore  e Chelseat është Alvaro Morata, pasi Romelu Lukaku u transferua tek rivali Man United. /Periskopi

Shpërndaje në: