Bekë Berisha: Istogun do ta bëjmë vend të mundësive

Periskopi.com Lajme

Kandidati i AAK-së për komunën e Istogut, Bekë Berisha, tha se do ta bëjnë këtë qytet vend të mundësive.

Këtë e tha gjatë një takimi te familja e kandidates për Asamble Komunale, Ardita Dreshaj në Zabllaq.

Postimi i plotë:

Një takim mbresëlënës tek familja e kandidates për Asamble Komunale, znj. Ardita Dreshaj në Zabllaq.

Diskutime të veçanta mbi kërkesat dhe pritshmëritë e banorëve të kësaj ane. Istogun, do ta bëjmë vend të mundësive dhe stabilitetit politik.

Ardita me angazhimin e saj, do të kontribuoj në realizimin e kërkesave të vajzave dhe grave, drejtuar Kuvendit Komunal.

Dalshim faqebardhë!

Meqytetarët

121✅

Shpërndaje në: