Bekë Berisha në Banjë: Të gatshëm për ndryshim dhe mundësi të reja

Periskopi.com Lajme

Kandidati për kryetar të Istogut, Bekë Berisha ka takuar shokë e dashamirë në Banjë.

Ai thotë se janë të gatshëm për ndryshim.

‘’Takime intensive me shokë dhe dashamirë. Kësaj radhe në BANJË, të gatshëm për ndryshim dhe mundësi të reja.
#meqytetarët’’.

Shpërndaje në: