Ben Affleck dhe Jennifer Lopez nuk ndahen fare, shihen bashkë edhe në një kazino

Periskopi.com Showbiz

Çifti Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po udhëtojnë  nëpër Mesdhe, por midis shëtitjeve romantike aktori i njohur amerikan shijoi një nga pasionet e tij më të mëdha, bixhozin.

Sipas gazetës “Page Six” 48-vjeçari u ndal gjatë fillimit të kësaj jave në një kazino në Monte Carlo, ku ai kaloi disa orë të tëra në tavolinat e kazinos teksa u shfaq i veshur me një kostum të zi dhe një këmishë të bardhë.

Dyshja ndezën romancën e tyre në muajin Prill pas 17 vitesh dhe që nga dita  e ribashkimit ata të dy kanë qenë në qendër të vëmndjes nga mediat rozë. Ata e kaluan pjesën më të madhe të muajit Korrik  duke vizituar Europën. Çifti patën mundësi gjithashtu të shijonin disa ditë pushimi nga riviera e bukur franceze dhe ajo italiane.

EXCLUSIVE: Ben Affleck spotted filming next to Jennifer Lopez’s mom Guadalupe Lopez as she shows her enthusiasm on set in Wynn hotel Las Vegas. Ben, who has renewed his relationship with old flame J-Lo, was all smiles on the set as he filmed a giant casino scene with lots of added security. Jennifer’s mom has a big history of loving slot machines and even won over $1 million dollars at an Atlantic City Casino in 2004.
09 Jun 2021
Pictured: Ben Affleck.
Photo credit: Brian Prahl / MEGA
TheMegaAgency.com
+1 888 505 6342

Shpërndaje në: