Benzema shënon edhe golin e dytë, Franca 5:0 Kazakistani

Periskopi.com Sporti

Franca nuk ka të ndalur ndaj Kazakistanit.

Kombëtarja e Francës ka shkuar në epërsi prej 5:0, falë golit të dytë personal të Benzema, shkruan Periskopi.

Mbappe ishte asistuesi në golin e pestë të Francës, dhe të dytin personal për sulmuesin e Real Madridit.

Goli i pestë u shënua në minutën e 60′. Shikoni golin më poshtë. /Periskopi/

GOLI KËTU