Berisha banorëve të Lubozhdës ua tregon prioritetet: Po shtohet fryma e fitores dhe ndryshimit

Periskopi.com Lajme

Kandidati për kryetar të Istogut, Bekë Berisha sonte ishte ne fshatin Lubozhdë, ku i njoftoi banorët atje me prioritetet e tij.

Ja postimi i plotë:

Në çdo hapësirë dhe tubim, fryma e fitores dhe ndryshimit po shtohet dita e ditës. Lubozhda, sonte ishte e mrekullueshme, me njerëz fisnik dhe të dashur.

Bashkë me kandidatën për asamble, Ardita Idrizaj, diskutuam dhe njoftuam banorët e kësaj ane, me prioritetet tona në mandatin katërvjeçarë.
Po ashtu, debatuam për shqetësimet dhe problemet kyçe me të cilat përballet ky fshat.

Kjo përkrahje, përveçse është e çmuar tregon edhe besimin tuaj ndaj meje si kryetar i ardhshëm i këtij vendi.
#Meqytetarët
121✅

Shpërndaje në: