Berisha: Burri i Albulena Haxhiut të ndiqet penalisht, kërcënoi hapur gjyqtarët e Kushtetueses

Periskopi.com Lajme

Avokati Besnik Berisha, ka thënë se Alban Krasniqi, bashkëshorti i Albulena Haxhiut, duhet të ndiqet penalisht, pasi që sipas tij, ka kërcënuar sonte gjyqtarët e Gjykatës Kushtetuese.

Ai ka thënë se një gjë e tillë nuk duhet të ndodhin dhe as të lejohen.

“E pashë sonte një reagim të burrit të Albulena Haxhiut, i cili hapur kërcënoi gjyqtarët e Gjykatës Kushtetuese. Kjo gjë nuk duhet të ndodhë dhe duhet të ndiqet penalisht”, ka thënë ndër të tjera Berisha.

 

Shpërndaje në: