Berisha në Shushicë: Qeverisja jonë do të rikthej perspektivën që i mungoj Istogut, ndër vite

Periskopi.com Lajme

Kandidati për kryetar të Istogut në radhët e AAK’së, Bekë Berisha ka vizituar sot banorët e Shushicës.

Berisha u ka thënë banorëve se Istogut po i vijnë ditë të mira dhe se me qeverisjen e tyre do të rikthej perspektivën që i mungon Istogut, ndër vite.

Postimi i plotë: