Berisha: Rakoshi i mobilizuar masivisht për progres dhe bashkëqeverisje

Periskopi.com Lajme

Kandidati për kryetar të Istogut, Bekë Berisha ka thënë se Rakoshi është mobilizuar për progres e bashkëqeverisje.

Ja postimi i plotë:

1️⃣2️⃣1️⃣ është numri i fitores së pashmangshme që po vjen.

Këtë e vërtetuam edhe në takimin tonë me Frashër Brahimaj në Rakosh dhe kandidatën për kuvend komunal, Jehonë Haxhijaj-Mehmetukaj.

Rakoshi i mobilizuar masivisht për progres dhe bashkëqeverisje.

Për Istogun e guximit dhe urtësisë!

#Meqytetarët ✅