Besa në prehrin e Albertit në plazh (Foto)

Besa në prehrin e Albertit në plazh (Foto)

Besa Gashi dhe bashkëshorti i saj po kalojnë këto ditë të nxehta në plazh.

Dyshja e njohur kanë ndarë me miq edhe një fotografi ku shihen së bashku, shkruan Indeksonline.

Ka qenë Besa ajo e cila po qëndron në prehërin e Albertit, derisa ky i fundit i ka vendosur dorën tek beli.

 

Shpërndaje në: