Besniku dhe Jonida argëtohen edhe në festivalin PriFest

Periskopi.com Showbiz

Ata tashmë janë ndër çiftet më të përfolur të skenës sonë të filmit dhe dashurinë e tyre e shprehin edhe në publik.

Javë më parë Jonida Vokshi ka treguar se është në romancën me të dashurin, Besnik Krapin, aktorin dhe producent e njohur nga Kosova.

Madje, çifti ka treguar se tashmë edhe se do të martohen gjatë muajit shtator të këtij viti, por nuk është ditur se ku do të jetojnë pas kurorëzimit.

Dyshja së fundi ishte edhe në festivalin e filmit në kryeqytet, PriFest, ku bukuroshja ishte edhe prezantuese e natës finale.

Ata kanë realizuar edhe një skenë interesante, ku zeshkania ec në shkallët e teatrit kombëtar të Kosovës gjersa i dashuri e vërshëllen nga pas.

Shpërndaje në:

Të fundit 

Protesta të ashpra anti-Vuçiq, tentohet hyrja brenda parlamentit në Serbi

Amanpour: Unë isha në Srebrenicë, ne të gjithë e dijmë se kush është fajtor për këtë masakër

Deklarata e fituesit të çmimit Nobel për letërsi për vitin 2019, Peter Handke, se “asnjëherë nuk e beson se serbët kanë kryer gjenocid në Srebrenicë”, ka ngjallur reagime të shumta...