Bill Clinton tundohet keq nga moderatorja kosovare: Nuk mund t’ia ndajë sytë (Video)

Periskopi.com Showbiz

Ish presidenti i ShBA-ve, Bill Clinton, sapo e ka përfunduar vizitën e tij në vendin tonë ku u shënua 20 vjetori i çlirimit nga forcat ushtarake serbe, shkruan Periskopi.

Në një episod gjatë kësaj feste, siç mund ta shihni në video dhe siç rrëfen një burim i Periskopit, z.Clinton nuk po mund t’ia hiqte sytë një moderatoreje kosovare, që mund të ketë qenë punonjëse në presidencën kosovare. Emri i kësaj të fundit nuk bëhet i ditur.

Mësohet se edhe gazetarja është tunduar nga shikimi i z.Clinton derisa i ka kthyer shikimin duke qeshur në disa raste duke i prekur flokët e saj. /Periskopi

Vi

Shpërndaje në: