Binjaket franceze të fiksuara pas nuditetit, gjithmonë prezente në festat e Neymarit

Periskopi.com Sporti

Quhen Matild dhe Paulin Tanto. Këto janë dy binjaket seksi që kanë përfunduar në qendër të vëmendjes së mediave kohët e fundit.

Popullariteti i 26-vjeçareve po rritet në mënyrë të jashtëzakonshme, teksa së bashku regjistrojnë mbi 10 milionë ndjekës në “Instagram”.

Modelet konsiderohen ndër femrat më seksi në Francë dhe identifikohen si “Bombat e Bordosë”.

Bukuroshet janë rregullisht të ftuara edhe në festat e çmendura që organizon ylli i PSG-së, Neymar.

FGHF

MTHILD

MATILD1

PAULIN

MATILDD

MATILD

Shpërndaje në: