‘Bisha’ e Wolvesit, Adama Traore poshtëron keq yjet e Liverpoolit: Tallet me ta si me fëmijë

Periskopi.com Sporti

Liverpooli është duke avancuar 1-0 kundër Wolvesit pas golit të Jordan Hendersonit në pjesën e parë.

Mirëpo, nuk është se “Ujqërit” nuk patën raste shënimi, derisa Adama Traore rrëmbeu vëmendjen në një moment gjatë takimit, shkruan Periskopi.

Pasi mori topin në rrethin e fushës, ai e mbajti atë për mrekulli, derisa u dyfishua e trefishua nga yjet e “Të Kuqve”, të cilët nuk patën shansë t’i bëjnë ballë teknikës dhe fizikut të sulmuesit.

Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: