Biznesmeni shqiptar puth live një mashkull me maskë (Video)

Periskopi.com Showbiz

Provokimet e Eltonit gjatë qendrimit më shumë se dy mujor në Shqipëri kanë qenë të shumta, nisur nga lyerja e buzëve e fotot nudo, pa harruar ngacmimet dhe përplasjet me figurat politike.

Mirëpo në këtë ndalesë të fundit televizive, Eltoni dhuroi “surprizën” dhe provokimin e radhës, duke puthur në buzë një mikun e tij, që hyri i maskuar.

“Provokimi duhet për t’u thënë shqiptarëve që të puthet një mashkull me një mashkull nuk është asgjë që të të heqë mendjen… ose dy femra bashkë. Në gjatë gjithë ditës shohim femra të zbuluara, gjokset jashtë, “prapakolpet” siç thotë Kujtim Gjuzi jashtë, puthen e bëjnë gati dhe porno në media. Ndërkohë po të puthësh dikë të së njëjtës gjini bën lajm dhe unë dua që për herë të parë kjo të mos përbëjë lajm”, sqaroi ai.

Shpërndaje në: