Bjordi eliminohet nga “Big Brother VIP Albania 2”

Bjordi eliminohet nga “Big Brother VIP Albania 2”

Sonte po mbahet “prime” i radhës në “Big Brother VIP Albania 2”.

Edhe këtë të martë ka eliminim.

Efi, Tea, Bjordi dhe Maestro ishin katër banorët e nominuar.

I eliminuari i sontëm është Bjordi.

Ndryshe, ky “Big Brother” është më i komentuari ndonjëherë

Shpërndaje në: