Bledi Mane thumbon keq Kiara Tition: Zgjohet duke menduar për Bora Zemanin

Bledi Mane thumbon keq Kiara Tition: Zgjohet duke menduar për Bora Zemanin

Bledi Mane shpesh herë ka lëshuar deklarata të forta për banorët apo ish-banorët e shtëpisë së “BBVIP” dhe së fundmi, gazetari nuk ka lënë pas as Kiara Titon.

Teksa ka dhënë opinionin e tij për banorët në “TAR”, ish-banori ka komentuar edhe moderatoren, për të cilën tha se ishte një vajzë e mirë por një lojtare mediokre.

Sipas gazetarit, Kiara është një vajzë që e adhuron famën dhe zgjohet dhe ngryset duke menduar Bora Zemanin.

Pjesë nga Intervista:

Bledi Mane: Kiara mund të jetë një gocë e mirë, por ishte një lojtare mediokre. Kiara nuk kishte atë energjinë, nuk kishte dallavere si lojtaret e tjera, nuk kishte programuar kë të nxjerr dhe kujt t’i afrohej. Unë vura re që Kiara e adhuron famën. Më vjen keq që e them por Kiara zgjohet dhe ngryset me Bora Zemanin në kokë. Domethënë që kur çohet nga krevati, shkon tek pasqyra, do bëhet si Bora, marrëdhënia e Borës me Donaldin, Bora tek programi, pra Kiara nuk është vetëvetja. Kiara është gocë shumë e mirë…

Blendi Salaj: Kjo është bindja që t’i ke krijuar vetvetiu?

Bledi Mane: Unë nuk dua të mburrem po më fal që po e them, unë brenda shtëpisë jo se isha më i gjati i asaj shtëpie, po unë sinqerisht nuk e krahasoj veten mendërisht me asnjë prej tyre, flas nga niveli i IQ, nuk jam më i miri, por jeta më ka bërë të jem më i lexuar, më i shëtitur, më i bredhur, më i vuajtur, më i argëtuar. Pra duke qenë në raport të tillë me ta, unë i shikoja nga lart sepse ishte shumë e lehtë për të dalluar, në fjalorin e tyre nuk kishte një ilustrim.

Shpërndaje në: