Bleona Qerreti në lidhje me një miliarder, por emri mbetet misterioz

Periskopi.com Showbiz

Bleona Qerreti duket se ka nisur një lidhje, pas divorcit të shumë viteve më parë.

Kjo gjë u bë me dije nga prezantuesi i shfaqjes ku ajo merr pjesë si opinioniste.

Shumë pak dimë për të dhe kur erdhi në program na kujtoi që jetën private e ka mbajtur për herë larg medias.

Por dikë e ka. E kam nuhatur na prapaskena që ka diçka”, u shpreh Eni Shehu, ndërsa u pyet për Bleona Qerretin.

I dashuri misterioz i Bleonës thuhet se është miliarder. Nuk dihet nëse ai është shqiptar, apo i huaj.