Blerand Kadrijaj është kushëriri i kësaj deputete të AAK-së

Periskopi.com Lajme

Blerand Kadrijaj i cili mbeti i vrarë sonte në Pejës është kushëriri i deputetës së AAK-së, Time Kadrijaj.

Ajo përmes një postimi në profilin e saj në Facebook është shprehur e tronditur, duke shtuar se Blerandi ishte një djalë i sjellshëm.

Postimi i plotë:

E tronditur thellë me ngjarjen që ndodhi në Pejë e ku mbeti i vrarē kushëriri i jonë Blerand Kadrijaj.

Blerandi ishte një djalē i sjellshem e i shkolluar. Ai ishte i respektushem dhe i dashur pēr rrethin dhe shoqērin.

Ngushēllime për familjen, rrethin familjar dhe shoqërorē.

Uroj që ngjarje të tilla tē mos pērsēriten!