Blero dhe Afrona gati për dasmë (Foto)

Blero dhe Afrona gati për dasmë (Foto)

 

E veshur në të kuqe me një pamje të kuruar nga Sellma dhe Kaci, Afrona mahnitë me dukjen teksa Blero, i veshur në të zeza duket si zotëri i vërtetë në imazhin e ndarë në Snapchat.

Mbetet të shihet me ecurinë e festës se kush tjetër nga estrada do jetë i ftuar në eventin për të cilin Prive.al ka njoftuar se do jetë tejet luksoz. /Prive.al/

 

bbbb

Shpërndaje në: