Boksieri anglez rrihet keq në rrugë, ia reklamonte muskujt kundërshtarit por nokautohet brutalisht…

Periskopi.com Sporti

Një boksier amater në Angli, saktësisht në Chatham, është bërë “gaz” i botës në rrjetet sociale.

Ai po fjalosej me një person dhe pastaj filloi të reklamonte trupin e tij të formësuar duke tentuar të frikësonte atë.

Por, i riu nga Anglia e pësoi keq. Ai u rrah dhe u nokautua nga kundërshtari i tij në mes të rrugës.

Kalimtarët e rastit vijnë dhe e ndalojnë rrahjen. Për më shumë shikoni videon: