Boksieri që ishte përballur me Tysonin, tani punon sigurim – Ia humb ‘bosullën’ me një grusht një djali

Boksieri që ishte përballur me Tysonin, tani punon sigurim – Ia humb ‘bosullën’ me një grusht një djali

Ish-kampioni britanik në peshën e rëndë Julius Francis i cili luftoi me Mike Tyson ka neutralizuar një person që kërkonte sherr në rrugë.

Francis aktualisht punon sigurim në BOXPARK Wembley ku një djalë i ri kërkonte problem me një person tjetër, shkruan Periskopi.

Ish-bokseri nuk e priti as edhe një sekond të flas dhe ai e goditi menjëherë në fytyrë.

Djaloshi ra në tokë pandjenja.

Shikoni momentin në video:

VIDEO

Shpërndaje në: