Bora dhe Donaldi krah për krah në një klub nate në Prishtinë

Periskopi.com Showbiz

Stilisti Valdrin Sahiti ka organizuar ndejën më të madhe të modës në Prishtinë, e ku janë duke marrë pjesë fytyra publike nga Kosova e Shqipëria.

Të ftuar në këtë promovim kanë qenë edhe aktori, Donald Veshaj e moderatorja, Bora Zemani. Raporti i të cilëve vazhdon të jetë në krye të mediave rozë që një kohë të gjatë.

Por, siç duket dyshja ka rregulluar marrëdhëniet dhe janë parë krah për krah në një klub nate në Prishtinë.