Bora e ftuar në emisionin e Donaldit, bën veprimin e njëjtë si të aktorit kur e puthi në BB VIP

Bora e ftuar në emisionin e Donaldit, bën veprimin e njëjtë si të aktorit kur e puthi në BB VIP

Bora dhe Donaldi tanimë janë duke e shijuar romancën e tyre.

Pas fotografisë të përbashkët që e postoi moderatorja në Instagram, binjakët Veshaj kanë zbuluar se Bora është e ftuara e parë në sezonin e ri të emisionit ”Më lër të flas”.

Nga pjesët e mara të intervistës shihet teksa Bora flet për takimin romantik që ndodhi në Big Brother VIP.

Ndërsa, ajo çka mori vëmendje është momenti kur Bora i bënë veprimin e  njëjtë duke ia rrahur faqet Donaldit dhe teksa i afrohet për ta puthur.

Shpërndaje në: