Bora Zemani thyen heshtjen: Mos e gjykoni Donaldin, edhe ai mund të gaboj

Periskopi.com Showbiz

Bora Zemani ka thyer heshtjen më në fund, pas situatës së krijuar në Big Brother Albania VIP.

‘’Lidhja’’ e krijuar mes Beatrix e Donald zgjoi reagime të shumta, nga dy palë.

Disa linin fajtor Donaldin e disa të tjerë Beatrixin. Komentet negative kishin vërshuar nga të gjitha anët, e për këtë moderatorja ka vendosur të bëjë një reagim.

Ajo tha se Donaldi është njeri dhe gabon si  gjithë të tjerët, por u lut nga publiku të mos gjykohet pasi ajo vetë nuk po e gjykon.

Më poshtë reagimi i saj: