BRAZILIIIIIIIIIIIIIII – Richarlison e ‘dridhë’ Serbinë, çfarë goli ka shënuar

BRAZILIIIIIIIIIIIIIII – Richarlison e ‘dridhë’ Serbinë, çfarë goli ka shënuar

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Brazilit dhe Serbisë, duel ky në kuadër të ndeshjes së parë të këtyre dy Kombëtareve në Botërorin e Katarit 2022.

Golin e parë dhe të epërsisë për Kombëtaren e Brazilit e ka shënuar Richarlison në minutën e 62’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

VIDEO

Shpërndaje në: